Vrtané studny

Postaráme se o kompletní realizaci vaší studny

Celý projekt vrtané studny pro vás zajistíme na klíč. Vyhledáme zdroj podzemní vody, vyřídíme potřebnou legislativu a komunikaci s úřady, provedeme vrt, který následně vystrojíme a legalizujeme jako studnu, vodu napojíme tam, kde ji potřebujete. Získáte tak vlastní zdroj vody nezávislý na distribuční společnosti. Podle dostupnosti lokality, požadovaného množství vody a individuálních geologických podmínkách na pozemku zákazníka zrealizujeme studnu o průměru až 419 mm do hloubky až 100 m.  Spolehlivě, rychle a bez starostí.

Garance vody

Díky průzkumnému vrtu, který předchází samotnému vybudování studny jako stavby, ověříme předpokládanou hloubku hladiny podzemní vody a vydatnost budoucího zdroje. 

Inovativní technologie

Používáme vrtné soupravy s inovativní technologií, díky kterým můžeme realizovat vrty i ve velmi složitých geologických podmínkách. Díky použití manipulačního pažení vrtu realizujeme vrty i v nesoudržných horninách jako jsou štěrky nebo písky.

Proč spolupracovat právě s námi?

Zkušenosti a spolehlivost
Naše týmy denně realizují vrty pro studny po celé České republice. Díky letitým zkušenostem pro vás najdeme individuální řešení na klíč podle vašich potřeb.

Rychlost a profesionalita
Samotné odvrtání studny dokážeme realizovat převážně během jednoho dne. Na vystrojení pak používáme pouze certifikované materiály s atestem pro pitnou vodu. Profesionalita, rychlost a garance jsou pro nás samozřejmostí.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 7:00 hodin do 15:00 hodin

  tel

  +420 558 612 111