Jsme Green Gas Drilling

Široká nabídka vrtných prací velkého, středního i malého rozsahu

Naše historie sahá do roku 1960, kdy jsme začali vrtáním podzemních vrtů spojených s rozjezdem těžby uhlí v Ostravsko-karvinském revíru. K ochraně hornických provozů byly používány hlavně důlní vrty pro degazaci a odvodňování. Postupně došlo k rozšíření do oblasti geologického průzkumu a větrání.

Vrtné týmy uplatnily bohaté zkušenosti při vrtání ve Španělsku, Německu, Švýcarsku, Polsku, Řecku, Turecku a na Slovensku.

Postupně jsme do nabídky přidávali vrty z povrchu, zejména vrty pro tepelná čerpadla, vrtané studny a geologicko-průzkumné vrty.

Na kontě už máme přes 6 000 km provedených vrtů a od roku 2023 podnikáme jako samostatná společnost zaměřená na poskytování vrtných prací z povrchu i v podzemí dle očekávání našich zákazníků a aktivně působíme na území celé České republiky, Slovenska a Polska.

Naše mise

Poskytujeme vrtné služby s důrazem na kvalitu, spolehlivost a individuální potřeby zákazníka a snažíme se přispívat k udržitelnosti a rozvoji v oblasti vrtných činností minimalizací vlivu na životní prostředí. Dáme na bezpečnost a ochranu majetku našich zákazníků.

Naše vize

Využíváme mnohaleté zkušenosti našich profesionálních týmů a moderní vrtnou techniku k maximální spokojenosti našich zákazníků, pro které chceme být spolehlivým a respektovaným partnerem a první volbou pro kompletní řešení vrtných potřeb.

Tým zkušených profesionálů

Pro naše vrtné činnosti máme vysoce kvalifikované experty s dlouholetými zkušenostmi. Dokážeme se tak přizpůsobit vašim specifickým potřebám a můžete se spolehnout na kvalitu naší práce.

Jsme součástí skupiny Green Gas, která podniká v oblasti plynárenství a energetiky a poskytuje další expertní inženýrské služby, čímž přispívá k bezpečnosti a energetické soběstačnosti Moravskoslezského kraje.

Bez ohledu na to, zda potřebujete vrtat studnu pro zásobování pitnou vodou, nebo provést geotermální vrtání pro vytápění Vašeho domu, jsme tu pro Vás. Objevte všechny naše služby.

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 7:00 hodin do 15:00 hodin

  tel

  +420 558 612 111