We offer

A unique services provider for you…

We are Green Gas – a regional supplier of gas, electricity and heat. We are also offering underground and surface drilling, highly specialized engineering services and engineering services related to custom manufacturing of machinery.

We have been on the market for more than 60 years so you can certainly rely on our expertise.

Our mission

We are supporting the environment, safety and energy self-sufficiency of the Moravian-Silesian Region by providing complex services in gas and energy sectors and further expert engineering.

Our vision

We have been leveraging our long-term experience and unique know-how in production and services to satisfy all our clients’ needs.

Why should you work with us?

individuální
Case-by-case
solutions

We respond to the specific needs of our clients.

dostupnost
Affordability

Our quotations are tailored to individual projects.

odpovědnost
Corporate social
responsibility

We are fulfilling our commitments to the clients, to our employees and the environment.

Profesionalita
Professional
approach

When providing our services, we focus on quality, reliability and responsibility.

Garance
Guarantee

We respect all the requirements of respective expert licences and proceed in accordance with the integrated management system.

News

Exkluzivní nabídka vrtů pro tepelná čerpadla

Exkluzivní nabídka vrtů pro tepelná čerpadla

Máte zájem o systém tepelného čerpadla země-voda? Využijte naši jedinečnou akci u příležitosti spuštění našich nových webových stránek www.greengas-drilling.cz! Za cenu 1 500 Kč za metr Vám nabízíme kompletní servis…

Číst více
Green Gas Drilling představuje nové webové stránky

Green Gas Drilling představuje nové webové stránky

S novým designem a obsahem, které osloví naše návštěvníky, zákazníky i obchodní partnery. A to vše v novém standardu dnešní doby.  Vítáme všechny naše uživatele na nových webových stránkách Green Gas Drilling!

Číst více
NAŠI „SRDCAŘI“ STÁLE V AKCI

NAŠI „SRDCAŘI“ STÁLE V AKCI

V roce 2024 se celkem 14 zaměstnanců ze skupiny Green Gas s radostí a ochotou zapojí do veřejně prospěšných projektů neziskových organizací ve svém volném čase.

Číst více
ÚSPĚŠNÁ ÚČAST NA VELETRHU KARIÉRNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

ÚSPĚŠNÁ ÚČAST NA VELETRHU KARIÉRNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

Společnost Green Gas DPB se prezentovala na prestižním veletrhu pracovních příležitostí Kariéra + pořádaným Vysokou školou báňskou – Technickou univerzitou Ostrava, který se konal 5. března 2023 v Ostravě.

Číst více
Nový benefit k soukromému využití zaměstnanců

Nový benefit k soukromému využití zaměstnanců

Spokojenost zaměstnanců je nezbytným kamenem úspěchu každé společnosti. Kvalitní pracovní prostředí, motivační systém i atraktivní nabídka benefitů jsou klíčovými faktory, které přispívají ke spokojenosti stávajících i nových zaměstnanců.

Číst více
PF 2024

PF 2024

Společnost Green Gas DPB přeje všem svým zaměstnancům a obchodním partnerům příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a osobních i pracovních úspěchů.

Číst více
Zlepšení úspor s pomocí měření úniků tepla

Zlepšení úspor s pomocí měření úniků tepla

Každý z nás si přeje, aby jeho domov byl teplý a útulný. Ale co když ztráty tepla způsobují, že vaše topení pracuje na plné obrátky a přesto se nedokážete dostatečně zahřát?

Číst více
Setkání s jubilanty

Setkání s jubilanty

Minulý týden jsme v Green Gas oslavili mimořádný milník v kariérách našich kolegyň a kolegů setkáním s našimi 24 jubilanty. Zástupci vedení společnosti i odborové organizace předali letošním oslavencům věcnou odměnu dle odpracovaných…

Číst více
Právě k Vám přichází … Svět GREEN GAS

Právě k Vám přichází … Svět GREEN GAS

Právě jsme zveřejnili na naše nejnovější firemní video “Green Gas pro Vaši stavbu.” Toto video přináší do popředí naše špičkové služby spojené s energiemi, soběstačností a udržitelností bydlení nebo podnikání,…

Číst více
Green Gas DPB v létě pro studenty

Green Gas DPB v létě pro studenty

Společnost Green Gas DPB opět nabízela letní praxi studentům středních a vysokých škol. Celkem se v letošním roce zapojilo 10 studentů z různých oborů, kteří byli zapojeni do rozmanitých aktivit v plynárenství, energetice,…

Číst více

Leave your contact details

  Are you interested in our services? Leave your contact details and we will get back to you.
  Have a question?

  Call us or write to us

  hodiny

  Every working day
  from 8:00 a.m. to 5:00 p.m

  tel

  +420 558 612 111