Úspěšná recertifikace Green Gas DPB

Pátek 14.10.2022

Společnost Green Gas DPB úspěšně obhájila systém řízení kvality, ochrany životního prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle norem ČSN EN ISO 9001, 14001 a ČSN ISO 45001 v recertifikačním auditu na další 3leté období.

Navíc byl naší firmě propůjčen certifikát výjimečnosti, určený vybraným společnostem působícím na českém trhu napříč všemi oblastmi průmyslu a služeb, které garantují dlouholeté zlepšování svých procesů nebo výrobků a mají zavedených více certifikovaných systémů řízení.

Díky těmto systémům naše společnost dodává výrobky a služby v požadované kvalitě, s ohledem na životní prostředí, na základě dlouhodobě kvalitních vztahů s dodavateli a ke spokojenosti zákazníků a může se pyšnit zaměstnanci, kteří si své povinnosti plní svědomitě a hlavně bezpečně.

Našim cílem je i nadále pokračovat ve zefektivňování našich procesů, vytváření synergických efektů a plnění každoročních cílů IMS, které nás zavazují k poskytování služeb a výrobků k maximální spokojenosti našich zákazníků.

Úspěšná recertifikace Green Gas DPB

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 7:00 hodin do 15:00 hodin

  tel

  +420 558 612 111