Ocenění věrných zaměstnanců

Pátek 15.10.2021

Společnost Green Gas DPB ocenila na slavnostním setkání celkem 34 zaměstnanců, kteří v letošním roce slaví svá významná pracovní výročí: 20, 25, 30 nebo 35 let ve společnosti.

Stali se zkušenými odborníky ve svém oboru, využili svůj potenciál na různých pracovních pozicích v rámci společnosti a někteří se postupně vypracovali do vedoucích pozic. Děkujeme všem za věrnost, loajalitu, pracovní nasazení a angažovanost při předávání zkušeností mladším generacím.

Jedním z čerstvých „pětatřicátníků“ je pan Petr Daněk:
„Do společnosti DPB jsem nastoupil v roce 1986 na pozici provozní zámečník, v průběhu dalších let jsem ještě vykonával práci strojního a provozního zámečníka a od roku 2015 pracuji jako mechanik kogeneračních jednotek. Výhody věrnosti jedné společnosti vidím především v postupném získávání a rozšiřování zkušeností a znalostí. Rád se vždy podělím o své zkušenosti s kolegy, kteří si ke mně přijdou pro radu. Práce mě ani po tolika letech bavit nepřestala. Důležité je vykonávat úkoly se zájmem a vědomím, že to má smysl. Vedle povahy práce si velmi cením lidských vztahů na pracovišti.“

Ocenění věrných zaměstnanců

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 7:00 hodin do 15:00 hodin

  tel

  +420 558 612 111