Green Gas podporuje studenty ve vzdělávání

Pátek 25.11.2022

Společnost Green Gas jako odborník na široké spektrum geovědních oborů podpořila úspěšnou podzimní expedici studentů geologie a pedagogů VŠB-TU Ostrava na řecký ostrov Serifos

Společnost Green Gas jako odborník na široké spektrum geovědních oborů podpořila úspěšnou podzimní expedici studentů geologie a pedagogů VŠB-TU Ostrava na řecký ostrov Serifos. 

Cílem mezinárodní expedice bylo prohloubení praktických znalostí a dovedností studentů v plnění tematických úkolů v unikátním prostředí přirozeného hornického a geologického skanzenu.

Green Gas nabízí specializované služby se zaměřením na geologické, hydrogeologické, geofyzikální a atmogeochemické práce, a to od projektování až po realizaci. Jako znalecká organizace v oboru těžba se Green Gas aktivně podílí na řešení dopadů těžby uhlí v regionu, jako jsou výstupy metanu, nebezpečí nakládání s odpadními vodami nebo monitoring technické seismicity. Green Gas se svými komplexními činnostmi od těžby plynu až po měření výstupu metanu či radonu přispívá k bezpečnosti obyvatel regionu.

Green Gas podporuje studenty ve vzdělávání

Nechte nám na sebe kontakt

  Zaujaly Vás naše služby? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.  Máte dotaz?

  Zavolejte nám nebo napište

  hodiny

  Každý pracovní den
  od 7:00 hodin do 15:00 hodin

  tel

  +420 558 612 111